Студенттік өмір

Алақай! Біз енді студентпіз!

17.09.2017

Алақай! Біз енді студентпіз!

Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университетінде Ө.А.Жолдасбеков атындағы Студенттер сарайының алаңында жыл сайын дәстүрлі түрде өтетін 1 курс студенттеріне арналған «Студенттік қатарға қабылдау» салтанатты кеш өтті.

Ары қарай оқу >>

2017 жылғы 2 наурызда Дене шынықтыру және спорт кафедрасының 1 курс студенттері куратор Сабырбек Ж.Б. 8 наурызда Халықаралық әйелдер күніне орай алғашқы көктем мерекесін атап өтілді.

02.03.2017

Олимпиада Чемпионымен кездесу!

23.09.2016

Олимпиада Чемпионымен кездесу! Дене шынықтыру және спорт кафедрасының студенттеріне (Рио-де-Жанейро, 2016 жыл) жүзуден Олимпиада Чемпионы Д.И.Баландинмен кездесу ұйымдастырылды. Дмитрий Баландин дене шынықтыру және спорт кафедрасының түлегі.