Жоғары оқу орындарының түлектерімен кездесу

07.09.2019

Жастар жылы аясында студенттер арасында мемлекеттік қызметті дәріптеу бойынша Алматы қаласының жоғары оқу орындарының түлектерімен кездесу өтті. Кездесуге ҚазҰУ студенттері қатысты. әл-Фараби атындағы қазұу, Қазұау, абай атындағы Қазұпу. Абай атындағы ҚазҰПУ, ҚБТУ, АТУ, ЕЮА. Д. Қонаев, ХАТУ және басқа да жоо-лар, барлығы 350 студент.

«Sanaly urpaq»

04.04.2019

Алматыда «Sanaly urpaq» жобасы аясында әл-Фараби атындағы ҚазҰУ-дың лекциялық топтары өз қызметін жалғастыруда.

«Адал бол - адам бол!»

04.04.2019

Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінде Жастар жылы аясында «Адал бол - адам бол!» атты сыбайлас жемқорлыққа қарсы студенттік форум өтті. Оған Алматы қаласының 38 жоғары оқу орындарының студенттері мен жастар өкілдері қатысты. Іс-шараны ҚазҰУ ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің Департаментімен, «Саналы ұрпақ» және «Адалдық алаңы» жобалау кеңселерімен бірлесіп ұйымдастырды.

БАҚ өкілдеріне арналған брифинг

07.02.2019

Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ – да мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің Алматы қаласы бойынша департаментінің басшысы Данияр Таумұрат 2018 жылы ашылған «Sanaly urpaq», «Алматы – адалдық алаңы», «Бизнес пен инвестицияларды қорғау» атты жобалық кеңселер басшыларының қатысуымен брифинг өткізілді.

Ары қарай оқу >>

Алматы қаласының ЖОО сыбайлас жемқорлыққа қарсы ұсыныстарды орындау үстінде

11.01.2019

Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ-дың "Sanaly Urpaq" жобалық кеңсесінің алаңында білім және ғылым саласындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы ұсыныстардың 1-ші раундын іске асыру барысы талқыланды, сондай-ақ жоғары оқу орындарында Сыбайлас жемқорлыққа қарсы технологияларды енгізуді бағалау бойынша сыбайлас жемқорлық тәуекелдері картасының электрондық платформасы таныстырылды.

Ары қарай оқу >>

Агроөнеркәсіп кешеніндегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы заманауи механизмдер

28.09.2018

ҚазҰУ-да Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің әлеуметтік тапсырысы бойынша «Азаматтық бақылау» қоғамдық қабылдау жобасы аясында «Агроөнеркәсіп кешеніндегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы заманауи механизмдер» тақырыбына арналған ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.